Narty i deski snowboardowe

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wysokiej klasy narty damskie i męskie oraz stylowe deski snowboardowe, a także wszelkie akcesoria, dzięki którym można czerpać pełną radość z jazdy. Na asortyment składają się różne modele przeznaczone zarówno dla nowicjuszy oraz amatorów, jak i profesjonalistów. Szczególnie możemy polecić narty Rossignol oraz narty Dynastar na zamówienie, wśród których znajduje się sprzęt do jazdy na stoku, do all mountain, narty carvingowe czy tourowe i do slalomu. Różnią się one długością, twardością czy taliowaniem, co pozwala wybrać narty idealne do waszego stylu jazdy.

Narty biegowe

Narty biegowe na zamówienie, które możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie, znacząco różnią się od obecnie stosowanego sprzętu do narciarstwa zjazdowego. Po pierwsze są znacznie węższe i prostsze, a taliowanie jest stosunkowo nieznaczne. Kluczową różnicą jest też rodzaj stosowanego wiązania, pozwalającego na wpięcie specjalnych butów narciarskich, które umożliwiają na niezbędny przy biegach ruch. Oczywiście tak jak w przypadku innych sportów, tak i tutaj są różne podkategorie form i rodzaju osprzętu – są narty sportowe i rekreacyjne, narty śladowe czy do back country. Dlatego dobrze jest wiedzieć, czego się szuka, a w razie niepewności zawsze możecie liczyć na naszą radę.

Narty dla dzieci

Mamy także narty dla dzieci, przeznaczone dla najmłodszych – zarówno tych dopiero stawiających swoje pierwsze kroki w sportach zimowych, jak i tych bardziej doświadczonych. Istotną kwestią przy wyborze tych nart są ich parametry. Liczy się zarówno twardość dopasowana do stylu jazdy, jak i długość zgodna ze wzrostem dziecka czy kształt samych nart. To od nich zależy postęp w nauce i wygoda jazdy, a jak wiadomo im więcej frajdy z aktywności, tym dzieci mniej się nudzą i trudniej je zniechęcić.

Sprawdź sam, jakie okazje na ciebie czekają!