Buty Narciarskie

Niezależnie od tego, jaką formę narciarstwa uprawiacie, buty są obok samych nart najważniejszym elementem wyposażenia. A bez dobrych butów narciarskich trudno utrzymać się na stoku. To przecież od nich zależy łączenie waszych stóp z nartami! Zależnie od rodzaju sportu należy dobrać obuwie dostosowane do techniki jazdy i samej technologii. Dla przykładu do biegów narciarskich potrzeba specjalnych butów biegowych, które dają większą swobodę i mobilność niż buty stosowane w klasycznych sportach zjazdowych.

Dopasowane buty narciarskie na zamówienie

Dopasowane buty narciarskie zwiększają komfort jazdy, zmniejszając jednocześnie ryzyko powstawania odcisków, otarć i nieprzyjemnych kontuzji. Dlatego tak ważne jest zmierzenie stopy i odnalezienie butów narciarskich o odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie macie pewności, jak je wybrać, z chęcią pomożemy.

W naszej ofercie znajdziecie bogaty asortyment butów narciarskich damskich i męskich od liczących się na rynku producentów. Wśród nich mamy obuwie do nart od Lange czy Rossignol w wielu rozmiarach. Dzięki temu łatwo znajdziecie modele, które będą pasować zarówno do stylu jazdy, który preferujecie, jak i poszukiwanej estetyki.

Juniorskie buty narciarskie

W naszej ofercie znajdują się też juniorskie buty narciarskie, dzięki którym także dzieci mogą mieć frajdę na stoku. Również w ich przypadku ważne jest dopasowanie do stopy. But nie może być ani zbyt luźny, ani zbyt ciasny. Musi solidnie trzymać się wiązań. Dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę wciąż rosnące dzieci, jest zakup butów regulowanych. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić na sezonowej wymianie dziecięcego osprzętu.