Gogle narciarskie

Gogle narciarskie są jednym z podstawowych środków ochrony na stoku. Jednak by w pełni spełniały swoje zadanie, należy je dopasować w taki sposób, by dobrze przylegały do twarzy. Polecamy przy tym jednocześnie dobrać kask narciarski w taki sposób, by mieć pewność co do ich wzajemnego dopasowania i wygody noszenia. W przypadku osób noszących okulary warto też rozważyć gogle, które pozostawiają na nie odpowiednią ilość miejsca.

Jak chronią gogle narciarskie?

W jaki sposób gogle narciarskie chronią wzrok? Składa się na to kilka czynników.
• Jest ochrona mechaniczna, która nie dopuszcza do wpadaniu pyłu i śniegu do oczu podczas jazdy, a także chroni przed rozpędzonym wiatrem.
• Są filtry w szkłach do gogli narciarskich, które chronią przed jaskrawym światłem słonecznym, szczególnie promieniami UV odbijanymi przez śniegi.
Dobre gogle narciarskie i snowboardowe pełnią funkcję podobną do kasku podczas upadku. Dzięki nim nie ma ryzyka uszkodzenia oczu żwirem czy odłamkami lodu.

Wysokiej klasy gogle od Born on Board, POC i Rossignol

W naszej ofercie znaleźć można szeroki asortyment gogli narciarskich na zamówienie od cenionych producentów. Dzięki temu nasi klienci mogą przebierać wśród wytrzymałych, skutecznych i stylowych gogli od Born on Board, POC i Rossignol.

Obok niewątpliwej ochrony, gogle narciarskie mają też drugą funkcję. Jako część stroju narciarskiego muszą też się odpowiednio prezentować. Dlatego zebraliśmy w naszym sklepie bogaty wybór różnych modeli, różniących się między sobą kolorem, kształtem i formą. Dzięki temu każdy miłośnik narciarstwa i snowboardu z łatwością znajdzie gogle doskonale dopasowane do jego twarzy i stylu.